1376034318 anlaşma kodu ile Fadime Ezgi Yenitaşlı adına Sürat Kargo ile tarafımıza gönderim yapınız. İade ve değişim için kargo alıcıya aittir.(gönderirken ödeme yapmayınız fazla tutar çıkar biz iade işleminde sabit +40₺ kesinti yapıyoruz) faturası ile birlikte gönderin lütfen . Ürün bize geldikten sonra kontrolleri yapılıp, iade ve değişim süreciniz başlamaktadır. 

 

Ürünü bize gönderirken lütfen paketlemeyi size yaptığımız gibi kutu üzerine koli bantı yapmadan kargo poşetine koyup gönderiniz. Aksi halde gelen ürünler kabul edilmeyecektir ve yıpranmış kutular için iade'de kesinti olacaktır.

 

 

Eataly Shoes ile yapacağınız alışverişlerinizde, yurtiçi gönderimleriniz Yurtiçi Kargo güvencesi ile yapılacaktır. Yurtdışı gönderileri ise DHL kargo güvencesi ile elinize ulaşacaktır. Yurtdışı gönderileri için ülkelere göre ayrılmış kargo fiyatlarını ödeme yaparken bulabilirsiniz.

 

 Değişim ve iade de Kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Stoklarımızda bulunan ürünlerimiz için saat 15:00’dan önce sipariş verildiği takdirde 1-2 işgünü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

 

Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir.

 

Türkiye dışındaki siparişlerde şu an için iade işlemi yapılamamaktadır.

 

İade ve Değişim

 

Değişim işleminin gerçekleşebilmesi için öncelikle ürünlerin kullanılmamış, yıpranmamış, yıkanmamış yani size gönderildiği gibi olması gerekmektedir. Ürün elinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde iade, 14 gün içerisinde değişimi gerçekleştirmelisiniz.

 

İndirimli ürünlerde iade ve değişim yoktur.

 

Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü düzgün bir şekilde paket haline getirerek; tüm aksesuarları ile kutu üzerinde fatura, koli bandı yapıştırılmadan ve mutlaka orijinal kutusu ile size gönderdiğimiz iade ve değişim formuna ne istediğinizi adres, telefon ve alıcı adı ile birlikte geri göndermeniz yeterlidir gönderileriniz kutusu bozuk ya da hiç kutusuz geldiği takdirde değişim olmayacaktır.

 

14 günlük değişim süresi dolduğunda ya da ürünler tekrar satılabilirlik durumunu yitirdiğinde değişimler kabul edilmemektedir. 

 

FATURASIZ DEĞİŞİM VE İADE YAPILAMAZ 

 

İNDİRİMDEKİ ÜRÜNLERİN İADE VE DEĞİŞİM HAKKI YOKTUR.

 

HASARLI MALIN İADESİ NASIL YAPILIR?

 

Üründen kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde HASARLI mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarına sahiptir."

 

Hasarlı mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

 

Müşteri, 14 gün içerisinde HASARLI mal bildiriminde bulunmalıdır.

 

HASARLI Mal bildiriminde, ürünün imalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup 

bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

 

 

 

Kovboy ve western kategorisi altında sitedeki ürünler deridir. Kişiye özel üretim yapılmaktadır.Bunlar ile ilgili özel üretim olması ile beraber iadesi mevcut değildir.Ödeme şekli olarak havale eft veya kredi kartı olarak ödemesi mevcuttur .

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR