Ayakkabıda aklımıza gelen ilk şeylerden bazıları rahatlığı ve kalitesidir. Ayakkabı alırken ve ihtiyacımızı belirlerken de buna dikkat ederiz. Peki rahat ayakkabı ararken nelere dikkat etmeliyiz! Hem topuk yüksekliği olan hem de giydiğimizde bizi mutlu ve rahat hissettiren modellere öncelik verebiliriz. Son zamanlarda hızla trend olan kalın tabanlardan bahsedeceğiz bugün. Yüksek ve kalın tabanlar…

Konforlu ve İddialı

Şık ve iddialı görünmek özellikle biz kadınların vazgeçilmezi artık hepimiz iyi biliyoruz. Beyleri de bu konuda unutmamak gerekiyor. Hem erkek hem de kadınların tercihi olacak kalın topuklar, artık her yerde karşımıza çıkmaya başladı. Rahat ayakkabı deyince ilk akla topuklu ayakkabı gelmeyebilir fakat değişen moda ve tasarımlarla ve de gelişen teknolojiyle artık bu mümkün!

Kaba Görünümlü, En Trend Kalın Tabanlı Sandaletler

Yapısı gereği kaba kalın düz topuklu sandaletler son zamanların en trend ayakkabı modelleri arasındadır. Son yıllarda oversize modası ile hayatımıza giren kalın tabanlı ve kaba görünümlü ayakkabı modellerinin yaza uyarlanmış hali, kalın tabanlı sandalet modelleridir. Oldukça rahat oluşu onları daha bir cazip kılar ve cool görünümünüzü ortaya çıkarır.

Kolay Kombin Nasıl Yapılır?

Giy ve çık! Size yakışan kombinleri keşfetmek için kendi zevklerinizi trend ve rahat modellerle birleştirin. Kalın topuklu ayakkabı modellerinin trend olması, daha hızlı ve kolay kombinler oluşturmak için fırsata dönüşebilir. Hem topuklu giymeyi seviyor hem rahat hem de pratik olmayı seviyorsanız siz de kombinlerinizde kalın topuklu ayakkabılara mutlaka fırsat verin. Tek parça elbiseler veya kot – tişört kombinlerinizi ister kalın topuk sandaletlerle ister yüksek kalın topuklu ayakkabılarla isterseniz kalın taban spor ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz.

Günümüz modasında kaba görünümlü ayakkabıları daha sade ve narin parçaların kullanımıyla çok daha trend ve moda bir görünüm oluşturulabilir. Siz de bu önemli detayları kullanarak daha şık ve kendinize daha güvenen adımlarla ışıltı saçabilirsiniz.